فروش اقساطی چری رشت

فروش اقساطی چری رشت با کمترین پیش پرداخت و باز پرداخت 12 الی 60 بدون نیاز به ضامن و چک اقساط  در نمایندگی قوامی کد 115 . جهت خرید محصولات برند چری میتوانید با پرداخت 50 الی 90 درصد قیمت خودرو ثبت نام انجام داده و الباقی را به صورت اقساط ماهیانه یا هر 3ماه یکبار در مدت 12 الی 60 ماه پرداخت نمایید.

جهت ثبت نام غیرحضوری و هر گونه سوال میتوانید در واتس آپ و یا با شماره تماس های ذیل تماس حاصل فرمایید

01333753507

01333752434

09210347737

شرایط اقساط

مشخصات داخلی آریزو6

پانل مرکزی

پانل مرکزی با سبک طراحی Bauhaus آلمانی ترکیب زیبایی از سادگی و توازن را ایجاد کرده است. پانل مرکزی با طرح یخی از بافت های ریز و نرمی تشکیل شده است.

رنگ آبی یخی داخل کابین

داخل کابین خودرو به رنگ آبی یخی روشن می شود که حس فناوری به روز و هوشمند را القا می کند.

شرایط فروش ام وی ام

فضای جادار و راحت

کابین آریزو 6 دارای ابعاد مناسبی می باشد که در میان خودروهای هم رده خود سرآمد بوده و فضای پای 930 میلیمتری در اختیار سرنشینان عقب خودرو قرار می دهد. این باعث می شود سرنشینان خودرو از یک سواری راحت و ذلنشین برخودار گردند.

صندلی چرمی

برای بیش از 65 درصد از پوشش داخل کابین خودرو از چرم بسیار با کیفیت استفاده شده است که علاوه بر جلوه بسیار زیبایی که به آن بخشیده، با توجه به بافت نرمی که دارد احساس خیلی خوبی از لمس آن خواهید داشت. به طور کلی کابین جادار و راحت این خودرو با پوشش چرم حس خوبی از لوکس بودن و لاکچری در شما ایجاد می کند.

کابین بی صدا

انجام آزمایش های متعدد مهندسی NVH و بهبودهای مکرر در ساختار بدنه، سیستم تعلیق، تایرها و اصلاحات صورت گرفته با توجه به شرایط مختلف جاده ای موجب شده است صدا و لرزش خودو تا بیشترین حد ممکن کاهش یافته و تمام منافذ ورود صدای بیرون پوشیده شوند.

صندوق عقب جادار

صندوق عقب چری آریزو 6 دارای عمق1085 میلیمتر، عرض 1330 میلیمتر و ارتفاع 530 میلیمتر بوده و فضای گسترده ای برای حمل چمدان های مسافرتی و سایز اقلام در اختیار شما قرار می دهد. همچنین چراغ های تعبیه شده در صندوق عقب استفاده از آن در محیط های تاریک را نیز بسیار آسان می سازد.