مدیران خودرو

خودرو ام وی ام X33

خودرو ام وی ام X33 در سگمنت کراس اوورهای شهری که یکی از محصولات شرکت مدیران خودرو می باشد که با  پیشرانه 2000 سی سی به قدرت 136 اسب بخار و گریبکس مدرن CVT عرضه می گردد. بکارگیری پیشرانه مذکور با گیربکس CVT ضمن فراهم نمودن قدرت کافی جهت ترددهای شهری و بین شهری، کیفیت سواری بالاتر،مصرف سوخت کمتر و هزینه های نگهداری پایین تر از خودروهای مشابه فاقد گیربکس CVT  را فراهم می آورد.
علاوه بر موارد فنی ذکر شده، فضای جا دار داخلی و مجهز بودن خودرو به آپشنهای رفاهی کارا این خودرو را به یک انتخاب منطقی برای خانواده ها تبدیل کرده است.  استفاده از تکنولوژی کمپانی های معتبر و بزرگی همچون والئو و بوش آلمان و غیره علاوه بر ارتقاع کیفی محصول سبب اعتبار برند کمپانی تولید کننده گردیده و رضایت مصرف کننده نهایی را موجب می شود.

خودرو x33

گیربکس اتوماتیک

گیربکس متغیر پیوسته (CVT )در خودروی شما به صورت الکترونیکی کنترل میشود تا کارکرد نرم و با حدا کثر قدرت تولید شود. مراحل زیر برای آشنایی با کارکرد این نو ع گیربکس ارائه میشود: 1 .پدال ترمز را تا انتها فشار دهید و دستهدنده را از موقعیت P یا N حرکت دهید و در موقعیت D قرار دهید. 2 .اهرم ترمزدستی را آزاد کنید و پا را از روی پدال ترمز بردارید و به آرامی پدال گاز را فشار دهید تا خودرو حرکت کند. همیشه هنگامی که موتور خاموش است، صرف‌نظرازموقعیت دسته‌دنده، اهرم ترمزدستی را بکشید، درغیراین‌صورت ممکن است خودرو حرکت کرده و منجربه آسیب جسمی و مالی شود.

آشنایی با دنده ها گیربکس اتوماتیک موجود در خودروی شما شامل دنده پارک (P )،دنده عقب (R )،دنده خالص (N )، دنده حرکت مستقیم (D )،تعویض دنده دستی (M) و دنده سنگین (L )میباشد. هر کدام از دنده های فوق توسط حرفهای قید شده در قاب دور دسته دنده مشخص شدهاند. این گیربکس دارای حالت اسپرت (SPT )و حالت اقتصادی (ECO )میباشد که میتوانید این حالتها را با استفاده از کلید تخصیص یافته به آنها واقع بر روی پنل دسته دنده فعال کنید. با تغییر وضعیت دسته دنده، دنده های گیربکس تغییر میکنند. به هنگام رانندگی بر اساس نیاز خود، دنده مناسب را انتخاب کنید. 

مراحل خرید اقساطی خودرو ام وی ام X33  مدیران خودرو:

شرایط خریدی راحت برای رفاه حال شما دوستان عزیز با پیش پرداختی مناسب اقساط بلند مدت ۱۲ الی ۶۰ ماهه خودروی خود را ۴۵ روزه تحویل بگیرید.

همچنین امکان ثبت نام به صورت غیر حضوری نیز برای شما فراهم شده است. بدین منظور کافی است تا مدارک هویتی خود را در واتساپ برای ما ارسال کنید. پس از بررسی مدارک شما ثبت نام برای شما انجام خواهد گرفت.
 در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

09210347737 (واتساپ)

01333753507
01333752434