چرا خودروی تیگو 7 chery یک انتخاب خوب است؟

یکی از خودروهای شاسی بلندی که در طول سال های گذشته طرفدارای زیادی داشته و توانسته اقشار مختلف خریدار را به سمت خود جذب کند، خودروی تیگو7 chery است که در سال 1396 به عنوان لوکس ترین خودروی چینی وارد بازار شد و خیلی زود توانست جای خود را در بازار باز کند،.
حال شرایط بازار کشورمان را در نظر بگیرید تا 2 سال پیش بازار خودرو در ایران بازاری نیمه رقابتی بود که بسیاری از برندهای بزرگ جهانی محصول  مطرح خود را به بازار ایران عرضه می کردند و در کلاس خودروی متوسط به بالا و لوکس نسبتا رقابت مناسبی وجود داشت که شامل خودروهای وارداتی و برخی محصولات مونتاژ داخل بود.
از طرفی به مانند سایر بازارهای جهانی ، میل به خودروهای شاسی بلند ( کراس ) در ایران به شدت افزایش و به نوعی مد شده البته شرایط ناهموار راه ها و شهرهای کشور نیز به رشد این تقاضا کمک فراوان کرده است و بین دو محصول مشابه سدان و شاسی بلند ، مدل شاسی بلند اقبال بیشتری می یابد.
چرا تیگو 7 مدیران خودرو یک انتخاب مناسب است؟
 
درحال حاظر با وجود تحریم ها و خروج بسیاری خودروسازان از بازار کشور و توقف واردات خودرو ، آیا خواسته ها و نیاز نیز تغییر می کند ؟ قطعا مشتریان سعی می کنند تا از میان محصولات موجود آنچه را که بیشتر به خواسته و نیاز آنها شبیه تر است انتخاب کنند.
 
اصولا همانطور که گفته شد برای خریداران ،خودروهای شاسی بلند ارجح هستند و از خریداران مرد و زن ، جوان ، میانسال ، مسن با تیپ های مختلف فکری، استایل، نگرش و... اصولا به این سبک خودروها گرایش دارند.
اما یکی از خودروهای شاسی بلندی که در طول سال های گذشته طرفدارای زیادی داشته و توانسته اقشار مختلف خریدار را به سمت خود جذب کند، خودروی تیگو7 چری میدران خودرو است که در سال 1396 به عنوان لوکس ترین خودروی چینی وارد بازار شد و خیلی زود توانست جای خود را در بازار باز کند.
 
چرا تیگو 7 مدیران خودرو یک انتخاب مناسب است؟
 
شبکه گسترده خدمات پس از فروش مدیران خودرو در سراسر کشور ( بیش از 160 نمایندگی مجاز خدمات در همه استان های کشور به همراه تامیین قطعه مناسب )
 
دارای گارانتی 5 ساله  یا 150.000 کیلومتر ، 2 سال یا 6 نوبت در شرایط فعلی که بسیاری از برندهای وارداتی امکان عرضه خدمات را ندارند ، یک خدمات خاص و ویژه است.
 کسب تاییدیه های مختلف بین المللی ، انتخاب با ارزش ترین کراس اوور در بازار پر رقابت برزیل در مقایسه با خودروهای مطرحی چون جیپ و فولکس واگن تیگوان
 
شرایط فروش اقساطی بلند مدت شرکت مدیران خودرو که خود در شرایط فعلی خاص میباشد و تنها شرکتی است که برای مشتریان شرایط اقساطی بلند مدت با حداقل اقساط در نظر گرفته است.
 اطمینان از تولید و موجود بودن خودرو و تحویل فوری که شرکت مدیران خودرو همواره محصولات خود را با تحویل فوری به مشتریان تحویل داده و در بازار فعلی که بسیاری از خریداران نگران تحویل خودرو هستند ، شرکت مدیران خودرو درکوتاه ترین زمان خودرو را تحویل می دهد .