مزایای ام وی ام ۳۱۵ نمایندگی ام وی ام گیلان 

ام وی ‌ام ۳۱۵ خودرویی بسیار جذاب در بازار امروز خودروی ایران، بخصوص از نظر جوانان..

نمایندگی مدیران خودرو رشت

ام وی ‌ام ۳۱۵ عرضه شده توسط نمایندگی مدیران خودرو ، خودروی بسیار مناسب شهری،توانسته با ابعاد مناسب، آپشن ها، تجهیزات،کابین زیبا، مصرف سوخت کم و شرایط فروش مناسب ، نظر خیلی‌ها خصوصاً جوانان را بعنوان خودرویی بسیار جذاب در بازار امروز خودروی ایران به خود جلب کند.

از جمله دیگر مزایا این خودرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ – ایمنی بالا در ام وی ‌ام ۳۱۵

ام وی ‌ام ۳۱۵ خودرویی بسیار ایمن است به همین دلیل توانسته در تست‌های تصادف سی انکپ، ۴ ستاره ایمنی دریافت کند. این موضوع می‌تواند موید امنیت بالای در این خودرو باشد، استانداردهای سی انکپ دقیقاً از روی یورو انکپ مدل برداری شده است و توسط مرکز تکنولوژی و تحقیقات خودرویی چین مدیریت می‌شود.

از مهم‌ترین تجهیزات ایمنی که روی این خودرو ارائه شده می‌توان به کیسه هوا برای سرنشین‌های جلو،  کمربند ایمنی سه نقطه‌ای برای سرنشین‌های جلو و عقب، چراغ ترمز وسط، ترمز جلو دیسکی و عقب کاسه‌ای همراه با دو سیستم ABS و EBS، چراغ مه شکن و ایموبلایزر اشاره کرد.

۲ – طراحی بدنه خوب در ام وی ‌ام   ۳۱۵

طراحی کاملاً جدید چراغ‌ها، سپر و جلوپنجره، خطوط روی کاپوت هم رخ اسپرت این خودرو را کامل‌تر کرده است. از کناره‌ها به خودرو اگر نگاه کنید، خطوط روی بدنه و برآمدگی روی گلگیر عقب بیشتر از همه جلب توجه می‌کنند.

۳ – مصرف سوخت ایده آل در ام وی ‌ام ۳۱۵

 با نگاهی به بازار فعلی، سگمنت هاچ بک‌ها، می‌توان گفت که یکی از دلایل مردم برای خرید این خودروهای کوچک، مصرف سوخت کم آن‌ها ست. برخی از مدل‌های فعلی موجود در بازار، در این بخش عملکرد خوبی از خود نشان نمی‌دهند. که ام وی ‌ام ۳۱۵ این گونه نیست و این خودرو به صورت ترکیبی در هر صد کیلومتر ۶.۵ لیتر بنزین مصرف می‌کند که تقریباً می‌توان گفت کم‌تر از میانگین این سگمنت می‌باشد.

خودرو ام وی ام 315 اسپرت اکسلنت

۴ – کابین زیبا در ام وی ‌ام ۳۱۵

داشبورد زیبای ام وی ‌ام ۳۱۵ واقعاً هیچ شباهتی به آن ذهنیتی که معمولاً از خودروهای چینی داریم ندارد و از مهم‌ترین نقاط قوت این خودرو در برابر رقبا می‌توان به کابین خیلی خوب آن اشاره کرد. استفاده از تزئینات آلومینیومی در داخل کابین نمای لوکس‌تر و زیباتری به کابین این خودرو بخشیده و استفاده از یک صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی، ظاهر کابین را بسیار مدرن و بروز کرده است.

۵ – تعلیق نرم در ام وی ‌ام ۳۱۵

یکی دیگر از مزیت‌ها و ویژگی‌های مثبت ام وی ‌ام ۳۱۵ ، سیستم تعلیق نرم این خودرو است. موضوعی که با توجه به وضع جاده‌ها و خیابان‌های ایران، اهمیت بسیار بالایی پیدا می‌کند. در کل ، ام وی‌ ام ۳۱۵ سواری نرم و راحتی دارد و مناسب خانواده است.

۶ – تجهیزات و امکانات مناسب، ام وی ‌ام ۳۱۵

هاچ بک ام وی ‌ام ۳۱۵ موفق شده، عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد. در نسخه اکسلنت این خودرو، شاهد عرضه مواردی مانند صفحه نمایش ۷ اینچ لمسی، سیستم نویگیشن فارسی، کیت اسپرت بدنه، دوربین دید عقب، کامپیوتر سفری، بلوتوث، کنترل‌های سیستم صوتی روی فرمان، روکش چرم صندلی‌ها با دوخت متضاد، تنظیم برقی آینه‌های جانبی، سیستم صوتی حرفه‌ای Vifa، رینگ‌های آلومینیومی اسپرت ۱۵ اینچی و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

۷ – شرایط فروش فوق العاده، ام وی ‌ام ۳۱۵ در نمایندگی مدیران خودرو گیلان

شرکت مدیران خودرو همواره‌ ام وی ‌ام ۳۱۵ را با شرایط فروش بسیار خوبی در بازار عرضه می‌کند. با اطمینان می‌توان گفت که یکی از دلایل فروش بالای این خودرو، همین موضوع می‌باشد.

به عنوان مثال، در آخرین شرایط فروش این خودرو به صورت اقساطی می‌توانید با تسهیلات ویژه در نمایندگی مدیران خودرو قوامی کد 115 گیلان رشت

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا هرگونه سوال میتوانید از طریق واتس آپ و یا شماره تماس های ذیل با مشاورین ما در ارتباط باشید.

01333753507

01333752434

09210347737