خرید اقساطی ام وی ام گیلان در نمایندگی مدیران خودرو رشت

محصولات کارخانه چری(CHERY) در کشور چین توسط مدیران خودرو با نام تجاری ام وی ام (MVM) به بازار عرضه و به فروش می رسد. این خودروها دارای ظاهری دلچسب و زیبا بوده و در بازار ایران با استقبال روبرو شده اند. ام وی ام 315، تیگو7، تیگو5، تیگو6، ام وی ام ایکس22، ام وی ام ایکس33 و ام وی ام ایکس 55 از جمله خودروهای موجود در نمایندگی مدیران خودرو قوامی می باشد.

هم‌اکنون فروش ویژه خودروهای ام وی ام در استان گیلان آغاز شده است:

شما به صورت نقد و اقساط می‌توانید خودرو دلخواه خود را خریداری کرده و در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به قسمت فروش لیست جدید ترین و به روز ترین قیمت ها را به صورت نقد و اقساط در مدیران خودرو قوامی مشاهده کرده و با استفاده از روش های ثبت نام، خودرو مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

خرید ام وی ام در گیلان

 

فروش ویژه خودرو ام وی ام 315 پلاس:

MVM315+ سری جدیدی از ام وی ام 315 می‌باشد که دارای امکانات جدیدی بر آن افزوده شده است و شما می‌توانید ام وی ام 315 پلاس را با طراحی داخلی جدید از مدیران خودرو قوامی خریداری کنید.

فروش ویژه چری تیگو 6، چری تیگو 5 و چری تیگو 7:

همچنین خودروهای چری سری تیگو 5،6 و ۷ را به صورت نقط و اقساط خریداری کنید.برای خرید اقساط خودروهای تیگو 5، 6 و ۷ کافی است تنها 45 درصد مبلغ کل را پرداخت کنید. برای جزییات بیشتر می‌توانید به بخش فروش وب سایت مراجعه کنید.

فروش چری رشت

مراحل خرید اقساطی مدیران خودرو چیست؟

به منظور رفاه حال شما عزیزان امکان ثبت نام به صورت غیر حضوری نیز برای شما فراهم شده است. بدین منظور کافی است تا مدارک هویتی خود را در واتساپ برای ما ارسال کنید. پس از بررسی مدارک شما ثبت نام برای شما انجام خواهد گرفت.
همچنین در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

09210347737 (واتساپ)
01333753507
01333752434