مدیران خودرو ظرف 18 سال گذشته توانسته است.اعتماد و جلب رضایت مشتریان خود را به دست آورد. در سال ۱۳۸۱ جمعی از مدیران و کارشناسان با سابقه در.صنعت خودرو شرکت مدیران خودرو را تاسیس کردند.و به این صورت مدیران خودرو فعالیت خود را به عنوان تولید کننده.خودرو های سبک و سنگین با همکاری کمپانی بزرگ چری چین آغاز کرد.

 

فروش اقساطی مدیران خودرو رشت

 در این جا به یک مدل از تولیدات ام وی ام اشاره میکنیم؛ استقبال از مدل ‌های مختلف خودرو های MVM نسبتا خوب بوده است چرا که در بازه ‌ی قیمتی آن ها تقریبا هیچ خودروی داخلی وجود ندارد و خودرو های خارجی غیر چینی هم حضور ضعیفی دارند.

در بین کراس ‌آور های جدید MVM که به تازگی به بازار ایران وارد شده ‌اند MVM x22 یا همان تیگو 2 کوچکترین کراس ‌آور چری در ایران است و می‌ توانیم آن را چیزی بین یک کراس ‌آور و یک هاچ ‌بک کراس بدانیم.

شرایط فروش x22 مدیران خودرو در بازه‌ی قیمتی خیلی خوبی قرار دارد و هم اکنون قیمت مدل دنده‌ دستی معمولی آن در بازار خیلی نزدیک به ساندرو استپ‌ وی دنده دستی است و مدل دنده اتوماتیک آن هم در بازار باز هم نزدیک به قیمت ساندرو استپ ‌وی اتوماتیک است. با این که قیمت MVM x22 و ساندرو استپ ‌وی نزدیک به هم است ولی x22 امکانات بیشتری دارد.

در تصویر زیر شما می توانید شرایط فروش x22 مدیران خودرو را مشاهده کنید که هم به صورت نقدی و هم اقساطی برایتان آورده شده است. البته این عکس تنها بخشی از شرایط فروش ام وی ام اردیبهشت سال 99 می باشد.