خودروی تیگو ۵، لوکس‌ترین خودروی چری

عبارت تیگو (Tiggo) در شرکت چری، مخصوص کراس‌اوورهای این برند است.

خودروی تیگو ۵ فعلا لوکس‌ترین خودروی چری در کلاس خود خواهد بود و با نام تیگو ۵ فیس‌لیفت در نمایندگی های مدیران خودرو ایران فروخته می شود.

نمایندگی چری گیلان

جعبه‌دنده‌ی خودرو تیگو ۵ در مدل پایه، ۵ سرعته دستی و در نسخه بالاتر به نمونه‌ی CVT مجهز است که با این دو نوع گیربکس؛ از سوی دارندگان ایرانی متوسط مصرف سوخت ۹.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر برای آن اعلام شده است.

تیگو ۵ با پیشرانه‌ی ۲ لیتری موجود در ایران، بیش از ۱۳ ثانیه برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت، زمان لازم دارد و نهایت سرعت ۱۶۵ کیلومتر در ساعت ارائه خواهد داد.

تیگو ۵ چری

نوع دنده‌اتوماتیک این خودرو به جعبه‌ دنده‌ی CVT‌ مجهز است که در صورت استفاده در حالت تیپ ترونیک، ۷ ضریب دنده‌ی تعیین‌شده در اختیار راننده قرار می‌گیرد تا بتواند شرایط مشابهی با گیربکس‌های خودکار معمولی تجربه کند.

یک خط هدایت‌کننده از چراغ‌ عقب تا روی دستگیره‌ها ادامه‌ یافته که همراه با خطوط روی گلگیر، به‌خوبی بدنه را حجم داده و جذاب کرده است.مهندسین چری با کپی‌برداری‌های هوشمندانه‌ از کراس‌اوورهای مطرح ژاپنی توانستند؛ این حرکت را هنرمندانه و با ظرافت زیادی انجام دهند.

سقف تیگو۵، دارای شیبی ملایم به سمت عقب است و پنجره‌ها، دارای قابی فلزی و براق هستند. از سپر جلو تا زیر گلگیرها و رکاب، با پلاستیک سخت پوشانده شده است که در هنگام حرکت در مسیرهای خارج جاده و گل‌آلود از رنگ و بدنه‌ی خودرو محافظت می‌کند.

در پایان پیشنهاد می‌کنیم فیلم کوتاهی از این خودرو را در نمایندگی مدیران خودرو گیلان تماشا کنید که در آن جزئیات طراحی و آپشن‌های تیگو نشان داده شده است.

 

خرید چری در گیلان:

برای خرید چری در استان گیلان شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی مدیران خودرو قوامی واقع در جاده انزلی اقدام به خرید ماشین مورد علاقه خود کنید.
همچنین به جهت رفاه حال شما، می‌توانید به صورت غیر حضوری نیز اقدام به ثبت نام کنید برای این کار کافی است مدارک هویتی خود را در واتساپ برای ما ارسال کنید. ثبت نام شما پس از بررسی مدارک انجام می گیرد.
در صورتی که احتیاج به مشاوره داشتید می‌توانید سؤالات خود را از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید:

09210347737 (واتساپ)
01333753507
01333752434