معرفی ماشین ام وی ام و نحوه خرید ام وی ام گیلان

ماشین‌های برند ام وی ام (MVM) توسط شرکت مدیران خودرو برای خرید عرضه می شود. برند چری از سری ماشین‌های چینی می‌باشد که در ایران توسط مدیران خودرو  مونتاژ و به بازار عرضه شده است. این برند توانسته در بازار ایران جایگاه فروش خوبی را به خود اختصاص دهد چرا که با توجه به قیمت می‌توان گفت از امکانات خوبی بهره مند هستند.
محصولات ام وی ام در‌ واقع همگی از برند چری(CHERY) خودرو ساز چینی هستند که برخی از آن‌ها با نام MVM در ایران به فروش می رسند. محصولات چری که با نام ام وی ام عرضه می شوند شامل  ام وی ام X22 یا ( Chery Tiggo 2) ، ام وی ام X33یا(Chery Tiggo 3) ام وی ام X55یا (Chery Tiggo 4)و ام وی ام315 یا(Chery A13) اشاره کرد.

امکانات خودروهای ام وی ام چیست؟

ام وی ام دارای امکانات زیادی می‌باشد به خصوص که به عنوان یک خودرو شاسی بلند می‌تواند برای افراد راضی کننده و جذاب  باشد. از جمله ویژگی های مدل های اشاره شده در بالا می‌توان به کیفیت سواری مطلوب، مصرف سوخت مناسب بخصوص در مدل ام وی ام ۳۱۵ که حتی از آن به عنوان خودرو پاک یاد می کنند، نمایشگر چند رسانه ای، استفاده از تکنولوژی های روز، مجهز به سیستم مسیر یابی، طراحی کابین مطلوب، طراحی ظاهری جذاب، سیستم ایربگ به همراه سیستم های کمک ترمز ABS و EBD، سطح آلایندگی یورو 5، نمایشگر دوربین عقب، جادار و … می باشد. البته تمامی ویژگی‌های بیان شده در تمامی مدل ها یکسان نمی باشد و  بسته به مدل انتخابی ممکن است تغییر کند و یا  دارای امکانات جدید و خاص خود باشد.

قیمت خودرو ام وی ام چقدر است؟

خودروهای ام وی ام از مدل 315 تا X55 دارای تفاوت  چشمگیری بوده و  شما می‌توانید با توجه امکاناتی که مد نظر دارید و بودجه مالی خود مدل مورد را از بین 8 مدل موجود انتخاب کنید. قیمت خودروهای عرضه شده در وب سایت نمایندگی قوامی رشت موجود بوده و شما می‌توانید با مراجعه به قسمت فروش از  آخرین قیمت و شرایط اقساط مدل های مختلف را آگاه شوید.

خرید خودرو چری در استان گیلان

نحوه خرید ام وی ام در گیلان چگونه است؟

برای خرید ام وی ام در  گیلان شما به دو روش حضوری و غیر حضوری می‌توانید اقدام کنید.همچنین  می‌توانید خودرو مورد نظر خود را به اصورت اقساط نیز خریداری کنید.
شرایط خرید اقساطی ام وی ام در گیلان به این صورت می‌باشد که بسته به مدل 40 تا 45 درصد به صورت نقد پرداخت کرده و مابقی مبلغ را به صورت اقساط 12 الی 60 ماهه پرداخت خواهید کرد.
نحوه خرید غیر حضوری:
برای خرید غیر حضوری خودروهای ام وی ام کافی است مدارک هویتی خود را در واتساپ برای کارشنان ما ارسال کنید. تا پس از بررسی ثبت نام خودرو شما صورت گیرد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر در ارتباط باشید:

09210347737 (واتساپ)
01333753507
01333752434