معرفی,طراحی و خرید خودروهای چری در گیلان

 

چری -CHERY - یک شرکت خودروسازی چینی است، که یکی از کارخانه‌های اصلی تولید خودرو همینطور موتور خودرو، در جمهوری خلق چین شناخته شده است.

محصولات اصلی چری عبارتند از اتومبیل های سواری، مینی ون و SUV ها،  خودروهای سواری با برند چری و وسایل نقلیه تجاری با نام تجاری Karry به فروش می رسند، چری از سال 2003 همواره برترین صادر کننده خودرو چین بوده است.

چری در چندجای از چین دارای تاسیسات مونتاژ خودرو است و در خارج از چین نیزهم، در 15 کشور دنیا کارخانه هایی برای مونتاژ محصولات خود داراست،همچنین در ایران مونتاژ محصولات چری توسط شرکت مدیران خودرو انجام می شود و برخی دیگر از محصولات چری نیز، با برند ام وی ام توسط مدیران خودرو تولید و عرضه می شوند.


طراحی چری


هر خودرویی که در چری به دنیا می اید توسط تیم طراحی آن اندیشه و تولید می شود
طراحی چری ۴ بخش را در نظر گرفته است.تناسب، برندسازی، زیبایی طراحی و کیفیت.
طراحی درچری به خوبی بیانگر آن است که طراحان آن درک درستی از خواسته و انتظارات مشتریان خودرو،همینطور زمینه فرهنگی و روند بازار دارند.
همچنین سیستم و فرآیندی در این شرکت وجود دارد که موجب می شود طراحی از استانداردهای بین المللی تبعیت کند.
طراحی چری، تناسب طلایی را با تناسب خودرویی ادغام می کند.
بطور کلی طراحی این تیم از نیرومندی و برازندگی اسب های چابک و سریع الهام میگیرد.
خودروهای چری دارای خطوط دینامیکی هستند که اینکار مقاومت هوا را در برابر بدنه به کمترین میزان می رساند.
در واقع ظاهر بدنه خودرو به صورتی طراحی شده که گویا در هر لحظه آماده حرکت و شتاب گرفتن است.
در طراحی استریم لاین، از چراغ های عقب تا پلاک خودرو، به گونه ایست تا تاثیر خطوط افقی روی بدنه را تقویت کند و درمجموع ظاهر کلی خودرو را جالب تر میکند

نمایندگی چری رشت

معرفی ماشین چری و روش‌ خرید چری در گیلان

خرید خودرو چری در گیلان:


در نمایندگی مدیران خودرو قوامی از دو طریق می‌توانید خودرو چری را خریداری کنید. با پرداخت پول نقد  ماشین مورد نظر خود را تحویل بگیرید
ویا با شزایط ویژه می‌توانید به صورت اقساط ماشین چری را خریداری کنید.در ابتدا کافی است تا ۴۵ درصد از مبلغ کل ماشین را به صورت نقد پرداخت کنید. مابقی مبلغ را می‌توانید به صوورت اقساط طی مدت 12 الی 60 ماه پرداخت کنید. همچنین شما برای استفاده از شرایط مورد نظر احتیاجی به چک اقساط و حتی ضامن نیز ندارید.
به سبب راحتی و حفظ سلامت شما امکان ثبت نام به صورت غیر حضوری در نمایندگی مدیران خودرو قوامی نیز فراهم شده است. از این رو تنها کافی است مدارک هویتی خود را در واتساپ برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما پس از بررسی مدارک ارسال شده، اقدام به ثبت نام کرده و ظرف 45 روز ماشین مورد نظر خود را تحویل خواهید گرفت.

09210347737 (واتساپ)
01333753507
01333752434