خرید ام وی ام X22 در نمایندگی مدیران خودرو گیلان

خودرو Chery Tiggo 2 که با نام تجاری X22  در بازار ایران توسط مدیران خودرو عرضه می گردد. این خودرو یک کراس اور است که در دو مدل اتوماتیک و دستی عرضه می‌شود که توجه بسیاری را به سوی خود جلب کرده است. در ادامه با ویژگی‌های MVM X22 بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

 

 

 

طراحی ظاهری‌ ام وی ام X22:

ظاهر X22 از ظرافت طراحی برخودار است و نسبت به X33 می‌توان گفت دچار تحول روبه رشدی است. به گونه‌ای که می‌توان اثرات تغییرات و ظرفت را به خوبی درآن مشاهده کرد چراکه در  X22 از مدل طراحی مدرن بهتره گرفته شده است.  چراغ های ماشین که  با ظرافت خاصی طراحی شده تا بر جذابیت ماشین بیفزاید و وجود نوار ال ای دی در قسمت انتهایی چراغ موجب می‌شود که حتی در روشنایی روز نیز چراغ های این ماشین خودنمایی کرده و چشم را به سوی خود جلب کند.
طراحی پنجره ها به شکل چند ظلعی و پلاستیک که در زیر آن وجود دارد موجب شده نمایی اسپرت به خود بگیرد. چری عنوان می‌کند که طراحی این محصول را با عنوان Life in motion به معنای حیات در حرکت انجام داده است.
در بخش عقب ماشین از خطوط برای حجم دهی ماشین بهره گرفته شده است اگرچه طراحی این قسمت چندان جالب نیست اما می‌توان گفت استفاده از این خطوط یک نکته مثبت محسوب می شود.سپر و  شیشه عقب نیز در عین سادگی حالت اسپرت زیبایی به ماشین می دهد.

مشخصات فنی ام وی امX22:

X22 دارای موتور 1497 سی سی می‌باشد البته در مدل اتوماتیک بر وزن این موتور افزوده می شود.با توجه به نوع موتور می‌توان گفت این خودرو از مصرف سوخت مناسبی هم بهتره می‌برد چرا که در حالت اتوماتیک 6.1 لیتر و در مدل دنده ای 5.9 لیتر در هر 100 کیلومتر سوخت مصرف می کند.  از دیگر نکات مهم در این بخش می‌توان به میزان سرعت X22 اشره کرد. این خود رو در حالت اتوماتیک قادر است تا 170 کیلومتر بر ساعت و در حالت اتوماتیک160 کیلومتر بر ساعت حرکت کند.

 

طراحی کابین یا طراحی داخلی X22:

می‌توان گفت طراحی داخلی X22 رضایتمند است چرا که ازمانیتور لمسی 8 اینچی در قسمت وسط داشبورد استفاده شده و با استفاده از نوارهای نارنجی بر زیبایی آن تأکید شده است. این خودرو همچنین دارای دوربین دنده ی عقب نیز می‌باشد که از نکات مثبت آن محسوب می گردد. از طرفی نمایش مصرف سوخت و بسیاری از شرایط فنی خودرو در پشت فرمان نیز با استفاده از نمایشگر دیجیتال صورت می گیرد.
در این ماشین برای جلوگیری از یک نواختی و ایجاد ظاهری متفاوت از نوار دوزی های نارنجی استفاده است و این موجب شده تا صندلی ها نمایی جالب به خود بگیرند.صندوق عقب نیز به‌صورت استاندارد دارای ۴۲۰ لیتر فضای برای وسایل است البته با جع کردن صندلی ها می‌توان بر این مقدار افزود.

خرید اقساطی ام وی ام گیلان

خرید ام وی ام X22:

برای خرید ام وی ام X22 می‌توانید به صورت غیر حضوری مدارک هویتی خود را برای ما در واتساپ ارسال کنید. کارشناسان ما پس از بررسی ثبت نام شما را انجام خواهند داد. همچنین این ماشین را می‌توانید به صورت اقساط با پرداخت حداقل 50 درصد از مبلغ کل به صورت نقد و مابقی به صورت اقساط 12 الی 60 ماهه خریداری کنید.
برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره های زیر در ارتباط باشید:
09210347737 (واتساپ)
01333753507
01333752434