مشخصات و شرایط فروش اقساطی ام وی ام 315SE  

طراحی زیبای این خودرو  و امکانات بالا موجب شده است که این خودرو با استقبال خوبی در بازار ایران مواجه شود. موتور ۱۵۰۰ سی سی و حداکثر قدرت ۱۰۷ اسب بخار میتواند این خودرو را به سرعت ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت برساند. این شرایط برای جوانان عشق سرعت ایده آل است. با توجه به فضای داخلی خودرو و جای مناسب میتوان ام وی ام 315SE  را یک خودروی خانوادگی نیز برشمورد. برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی ام وی ام 315 و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید. 

قابلیت های فنی ام وی ام 315SE  از لحاظ فنی و ظاهری نسبت به رقبا باعث استقبال بسیار خوب از این ماشین در بازارهایی که بدان راه یافته است گشته و در مجموع آن را به خودرویی اقتصادی با ظاهری زیبا و مشتری پسند بدل نموده است. ام وی ام ۳۱۵ وضعیت بسیار مطلوبی دارد که این خودرو ر را به خودرویی مطمئن و انتخابی مناسب در این کلاس تبدیل نموده است.

 

خرید و فروش اقساط ام وی ام 513

 

خرید و فروش اقساط ام وی ام 513

 

شرایط فروش اقساطی ام وی ام 315

مدیران خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی ام وی ام 315 را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی این خودرو 40% مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت 60% آن را به صورت اقساط 12 الی 60 ماهه به صورت پرداخت ماهانه یا هر3ماه یکبار پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • کپی شناسنامه و کارت ملی خریدار
  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو