فروش اقساطی مدیران خودرو رشت

با شروع فصل تابستان و آغاز سفر های تابستانی شرکت مدیران خودرو کلیه محصولات خودرا با شرایط اقساط 1 ساله تا 5 ساله شروع کرد در این طرح فروش با تحویل 45 روزه و پیش پرداخت 45 درصدی مبلغ خودرو برای شما دوستان عزیز بدون ضامن و بدون چک اقساط می باشد که میتوانید اقساط را به صورت ماهانه پرداخت نمایید و یا با پرداخت چک به صورت هر 3ماه یکبار پرداخت نمایید و همچنین میتوانید مدارک هویتی و شناسایی خود را در واتساپ برای ما ارسال کرده تا ثبت نام به صورت غیر حضوری برای شما همراهان عزیز انجام گردد.

جهت کسب هرگونه سوال و یا راهنمایی های بیشتر میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید.

01333753507

01333752434

09210347737

شرایط فروش چری

فروش اقساطی ام وی ام

منتظر خبر های خوب باشید

محصولات مدیران خودرو در نسل های جدید در راه است

برخی از مشخصه های ام وی ام X33

خودرو ام وی ام X33 یکی از محصولات شرکت مدیران خودرو در سگمنت کراس اوورهای شهری می باشد که با  پیشرانه 2000 سی سی به قدرت 136 اسب بخار و گریبکس مدرن CVT عرضه می گردد. بکارگیری پیشرانه مذکور با گیربکس CVT ضمن فراهم نمودن قدرت کافی جهت ترددهای شهری و بین شهری، کیفیت سواری بالاتر،مصرف سوخت کمتر و هزینه های نگهداری پایین تر از خودروهای مشابه فاقد گیربکس CVT  را فراهم می آورد.
علاوه بر موارد فنی مذکور، فضای جا دار داخلی و مجهز بودن خودرو به آپشنهای رفاهی کارا این خودرو را به یک انتخاب منطقی برای خانواده ها تبدیل کرده است.  استفاده از تکنولوژی کمپانی های بزرگ و معتبری همچون بوش آلمان و والئو و غیره علاوه بر ارتقاع کیفی محصول سبب اعتبار برند کمپانی تولید کننده گردیده و رضایت مصرف کننده نهایی را موجب می شود.