ام وی ام X22 یا تیگو ۳

شرکت چری برخی از کراس اورهای خود را با برند MVM در ایران عرضه کرده است.نام اصلی تیگو ۲ از برند MVM، که در چین با نام تیگو ۳ شناخته میشود، در نمایندگی مدیران خودرو به X22 معروف است..

مدیران خودرو رشت

ام وی ام ایکس ۲۲ دارای طراحی جذاب و منحصر بفرد با بهره برداری از پیشرانه  VVT و استفاده از دو گیربکس ۵ دنده دستی یا ۴ سرعته اتوماتیک، که جز ۱۰ موتور برتر چین به حساب می آید.ایکس ۲۲ از یک موتور ۱/۵ اسب بخار بهره می برد.

ام‌وی‌ام X22، را باید نسخه کراس‌اوری از هاچ‌بک 315 بدانیم چراکه پلتفرم و اجزای فنی هردو خودرو، شباهت زیادی به یکدیگر دارند. البته مهندسان چینی، تغییراتی در سیستم فنربندی خودرو اعمال کرده‌اند که منجر به کاهش انعطاف‌پذیری و خشک‌تر شدن X22 نسبت به 315 شده است.

نما داخلی م وی ام ایکس ۲۲

در تیپ «اسپرت» X22 علاوه‌ بر سقف مشکی، حالت رانندگی اسپرت نیز برای تنظیم پیشرانه تعریف شده.

تیپ‌های «اکسلنت» X22  نیز به رکاب و گارد اسپرت مجهزند.

حال که تفاوت این دو تیپ را شناختید باید بدانید که تیپ «اسپرت اکسلنت» X22 نیز ویژگی‌های هردو تیپ «اسپرت و اکسلنت» را باهم دارد درحالیکه تیپ «لاکچری» هیچکدام از این ویژگی‌ها را ندارد!

از تابستان 97 مدیران خودرو «پنج آپشن جدید» شامل کنترل پایداری (ESP)، کنترل کشش (TCS)، حسگر فشار باد تایر (TPMS)، کمکی حرکت در سربالایی (HAC) و ترمز کمکی (EBA) را روی تیپ‌های «لاکچری» و «اسپرت اکسلنت» X22 قرار داد. با اضافه شدن این آپشن‌ها، مدیران خودرو برای اینکه مشتریانش دچار سردرگمی نشوند، نام تیپ اسپرت اکسلنت را به «اکسلنت اسپرت» تغییر نام داد!

 

مراحل خرید اقساطی ام‌وی‌ام X22 در نمایندگی مدیران خودرو گیلان:

شرایط خریدی راحت برای رفاه حال شما دوستان عزیز با پیش پرداختی مناسب اقساط بلند مدت ۱۲ الی ۶۰ ماهه خودروی خود را ۴۵ روزه تحویل بگیرید.

همچنین امکان ثبت نام به صورت غیر حضوری نیز برای شما فراهم شده است. بدین منظور کافی است تا مدارک هویتی خود را در واتساپ برای ما ارسال کنید. پس از بررسی مدارک شما ثبت نام برای شما انجام خواهد گرفت.
 در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

09210347737 (واتساپ)
01333753507
01333752434