فروش اقساطی X55 در نمایندگی مدیران خودرو گیلان در رشت

 Chery Tiggo 4 با نام تجاری ام وی ام X55  در بازار خودرو ایران عرضه می شود. خودرو ایکس X55 در بین خودروهای ام وی ام به خودرو هوشمند شهرت دارد. البته دیگر محصولات ام وی ام نیز به نوبه خود دارای هوشمندی هستند اما این خودرو به سبب ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد به این نام خوانده می شود. در ادامه باهم به بررسی ویژگی‌های این خودرو خواهیم پرداخت.

مشخصات ظاهری ایکس 55:

شما در خودرو ایکس 55 می‌توانید اثرات نوینی از طراحی روز دنیا مشاهده کنید. استفاده جذاب خطوط سه بعدی روی بدنه و سپر این خودرو موجب شده تا زیبایی خیره کننده ای به خود بگیرد و حالت تهاجمی جذابی در خودرو ایجاد شود.
همچنین چراغ های عقب خودرو نیز دارای طراحی جدیدی می باشد.نکته جالب در طرح این چراغ  این است که وقتی روشن می‌شود شما شمایلی از حرف C را مشاهده می‌کنید که در‌ واقع حرف اول CHERY می باشد.
ابعاد X55 شامل طول ۴,۳۳۸ میلی‌متر با عرض ۱,۸۳۰ میلی‌متر و ارتفاع سقف ۱,۶۴۵ میلی‌متر است که فاصله محورهای ۲,۶۳۰ میلی‌متر در کنار هم قرار گرفته اند.

خرید اقساطی ام وی ام گیلان

مشخصات فنی ایکس 55:

ام وی ام X55 دارای 1500 توربوشارژ حجم موتور و 4 سیلندر خطی می‌باشد که پس از 11 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت خواهید رسید و شما رانندگی دلپذیری را با آن تجربه خواهید کرد. همچنین حداکثر سرعت ایکس 55 ، 190 کیلومتر بر ساعت می باشد. این خودرو  دارای جعبه‌دنده‌ی دستی ۶ سرعته و جعبه‌دنده خودکار ۶ سرعته دبل‌کلاچ (DCT) و میانگین مصرف سوخت ۸.۵ تا ۹ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر می باشد.

خرید اقساطی ام وی ام ایکس 55:

خودرو ایکس 55 دارای دو تیپ می‌باشد و هر دو تیپ در بازار ایران به فروش می رسد.برای خرید خودرو MVM X55 می‌توانید به نمایندگی مدیران خودرو قوامی رجوع کنید. همچنین شما می‌توانید به صورت اقساط نیز خودرو مورد نظر خود را خریداری کنید. برای خرید اقساطی خودرو ام وی ام کافیست مدارک هویتی خود را در واتساپ ارسال کرده تا پس از بررسی مدارک، مراحل ثبت نام شما صورت پذیرد.
همچنین برای مشاوره و راهنمایی بیشتر می‌توانید از راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

09210347737 (واتساپ)
01333753507
01333752434