نمایندگی چری رشت

فروش نقد و اقساط محصولات چری در نمایندگی قوامی کد 115 رشت جاده انزلی با بهترین شرایط منعطف و اقساط 12 الی 60 ماهه جدیدترین  شرایط فروش چری با کمترین پیش پرداخت و اقساط دلخواه خود بدون ضامن و حتی چک اقساط . برای دریافت از آخرین شرایط و جدیدترین برنامه فروش محصولات چری فقط کافیست در واتساپ پیام ارسال کرده تا آخرین لیست قیمت برای شما ارسال گردد و حتی میتوانید جهت ثبت نام غیر حضوری مدارک شناسایی و هویتی خود را در واتساپ برای ما ارسال کرده تا ثبت نام به صورت غیر حضوری انجام گردد.

شرایط فروش ام وی ام

همچنین میتوانید جهت مشاوره و هرگونه سوال با مشاورین ما در تماس باشید.

01333753507

01333752434

09210347737

تیگو7 پرو

برخی از مشخصات چری تیگو7 پرو

چری تیگو 7 جدید از نظر طراحی کاملاً تغییر یافته و بر مبنای جدیدترین زبان طراحی چری تولید شده است. در قسمت جلو، جلوپنجره شش گوش بزرگ به همراه دو چراغ LED کشیده و باریک قرار گرفته است. در مدل پرو الگوی جلوپنجره و چراغ های مه شکن متفاوت است. در نمای کناری خطوط کشیده و شکسته بیشتری دیده می شود که همین موضوع ظاهر جذاب تری به تیگو 7 جدید می بخشد.

 در قسمت عقب چراغ های کشیده LED در عرض بدنه قرار گرفته اند و فاصله زیادی بین چراغ ها و محل نصب پلاک دیده می شود. در قسمت زیرین سپر که همانند رکاب های کناری با رنگ تیره مزین شده است، دو خروجی اگزوز کرومی دیده می شود. چری تیگو 7 جدید در 5 رنگ متفاوت از جمله آبی جدید عرضه می شود و در مدل پرو بدنه دورنگ خواهد بود.

در بحث فن آوری، تیگو 7 جدید از سیستم شبکه Lions Intelligent بهره می برد. در این سیستم ویژگی هایی همچون شناسایی صدا، مسیریابی آنلاین، پخش موسیقی و رادیو آنلاین و … به کاررفته است. با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه، ویژگی هایی همچون استارت زدن از راه دور، روشن و خاموش کردن سیستم تهویه، باز کردن درها، بازکردن زیردستی و… نیز وجود دارند.

 نسل جدید چری تیگو 7 برای اولین بار از سیستم FAPA بهره می برد. در این سیستم با جست و جوی مکان های پارک نزدیک، بهترین مکان به خودرو اطلاع داده می شود.