خرید اقساطی ام وی ام در نمایندگی ام وی ام رشت

ماشین‌های ام وی ام ۳۱۵، ام وی ام X22، ام وی ام X33 و ام وی ام X55 از سری محصولات ام وی ام می‌باشد که در نمایندگی مدیران خودرو قوامی رشت کد 115 عرضه شده است. شما می‌توانید با شرایط بسیار آسان ماشین مورد نظر خود را در نمایندگی مدیران خودرو قوامی در گیلان خریداری کنید. برای خرید محصولات شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

 

 

ام وی ام  X22 و X33 :

در سال گذشته ماشین‌های ام وی ام  X22 و X33 از جمله پر طرفدار ترین ماشین شاسی بلند  تولید داخل بوده است. ام وی ام X33 دارای موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر خطی ۱۶ سوپاپ، با ۱۳۶ اسب بخار نیرو و ۱۸۰ نیوتن متر گشتاور می باشد. از این رو به طور تقریبی هر صد کیلومتر ۹.۵ لیتر بنزین به مصرف می رساند. ام وی ام  X22 نیزدارای موتور ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر خطی ۱۶ سوپاپ با ۱۰۶ اسب بخار نیرو و ۱۳۵ نیوتن متر گشتاور می باشد. این ماشین نیز در حالت اتومات ۶.۱ لیتر بنزین مصرف می کند. از این رو می‌توان گفت ام وی ام  X22 در مقایسه با ام وی ام  X33 کم مصرف تر می‌باشد اما هعمانطور که ذکر شد X33 با توجه به قیمت میتوان گفت از موتور قوی برخوردار می‌باشد که این یک مزیت قابل تحسین می باشد.

مشاهده شرایط فروش اقساطی چری در گیلان

شرایط فروش ام وی ام در گیلان:

شرایط خرید اقساطی محصولات ام وی ام بسیار مناسب بوده و شما می‌توانید با توجه به شرایط خود اقساط یک ساله تا پنج ساله را انتخاب کنید. 
برای خرید ام وی ام در گیلان تنها کافیست 45 درصد از مبلغ کل ماشین را در وهله اول پرداخت کرده و سپس مابقی مبلغ را قسط بندی کرده و  به انتخاب خود در اقساط 12 الی 60 ماهه پرداخت کنید. همچنین دقت داشته باشید برای خرید اقساطی ام وی ام در نمایندگی مدیران خودرو قوامی احتیاج به ضامن و چک اقساط ندارید.

 

mvm x22

 

روش‌های ثبت نام ام وی ام در نمایندگی مدیران خودرو قوامی:

برای ثبت نام جهت خرید خودرو دلخواه نیاز به مراجعه حضوری نبوده و می‌توانید مدارک هویتی خود را در واتساپ ارسال کنید تا کارشناسان ما مدارک پس از بررسی مدارک هویتی شما برای ثبت نام اقدام کنند. از طرفی برای پرسیدن هرگونه سؤال و یا راهنمایی در زمینه خرید اقساطی ام وی ام می‌توانید با استفاده از شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.


09210347737 (واتساپ)
01333753507
01333752434