همه چیز درباره عدم اجاره خودرو

درزمانی که اجاره خودرو در خیلی از کشورها کاری عادی به حساب می آید، در کشور ما بعضی از افراد همچنان با این قضیه مشکل دارند و به دلایلی خود را از این کار منع می کنند.

1- اجاره خودرو از نظر بهداشتی
خیلی از ما با این تصور که نمی دانیم ماشین اجاره ای قبل از این که به دست ما برسد چگونه استفاده شده است و آیا کابین خودرو از نظر بهداشتی مورد تایید است یا نه، خود را محدود می کنیم. این قضیه با پیدا شدن ویروس کرونا پررنگ تر از قبل هم شده است. تنها برخی از شرکت های اجاره خودرو هستند که کاملا مکانیزه و استاندارد خودروهای خود را استریل می کنند. سعی کنید از آنها ماشین کرایه کنید به جای اینکه خودتان را محدود کنید یا اینکه همواره بعد از اجاره خودرو فکر خود را درگیر این مسئله کنید.

2- ضمانت های سنگین نیاز است
هر کدام از ما بارها به این فکر کردیم که ای کاش رانندگی با فلان مدل ماشین را تجربه کنیم و یا اینکه بارها به دلیل جلسات کاری مهم و یا مهمانی های خاص نیاز به خودروی شیک و لاکچری پیدا کردیم. حتی افرادی را می شناسیم که اعتقاد دارند مسافرت با ماشین لوکس لذت دوچندانی دارد.

این مورد هم مثل مورد اول شدنی است و یک راه حل مشابه دارد. شرکتهای اجاره خودرویی هستند که شرایط اجاره خودروهای خود را برای استفاده راحت کرده اند و بندهای متفاوتی در نظر گرفته اند که بالاخره شما با استفاده از یکی از آنها بتوانید اجاره کننده هر مدل خودرو اعم از سواری، شاسی بلند، لوکس و ... باشید.

3- ترس از اتفاقات ناگوار

بسیاری افراد که در هرکاری هم جوانب مثبت و هم جوانب منفی را می سنجند. در بحث اجاره خودرو هم یکی از این جوانب منفی، تصادف یا خدای نکرده سرقت خودرو است.

فکر نکنید تنها شما هستید که این نگرانی را دارید، شرکتهای اجاره خودروی معتبر و باسابقه هم برحسب تجربه این دغدغه ها را دارند و به جای پاک کردن صورت مسئله برای هرکدام از این موارد راه حلی پیدا کرده اند که اجاره کننده خودرو بدون دغدغه بتواند ماشین مورد علاقه خود را کرایه کند و نگران این مسائل نباشد.