ویژگی آریزو ۵ توربو نمایندگی چری گیلان 

آریزو5 TE یک موتور قدرتمند 1.5 لیتری توربو شارژ را با یک گیربکس اتوماتیک CVT هفت سرعته ادغام کرده و..

مدیران خودرو نمایندگی چری گیلان

عملکرد و راندمان آریزو توربو ۵

دارای موتور پرقدرت با شتاب بیشتر

آریزو5 TE یک موتور قدرتمند 1.5 لیتری توربو شارژ را با یک گیربکس اتوماتیک CVT هفت سرعته ادغام کرده و در نهایت شتاب آریزوی توربو تا 35% نسبت به آریزوی معمولی بیشتر شده است، مادامی که سرعت صفر تا صد کیلومتر آن 9.5 ثانیه و صفر تا شصت کیلومتر آن نیز 4 ثانیه زمان می‌برد.

شاسی حرفه‌ای ساخت بنتلر

بنتلر آلمان که خدمات ساخت شاسی‌های خودروهای لوکس جهت برندهایی همچون مرسدس بنز، BMW و پورش را در سابقه خود دارد، شاسی فوق‌العاده‌ای هم برای آریزو5 اسپرت ارائه داده است.

با ویژگی‌هایی همچون:

  1. فرمان دقیق

  2. رانندگی راحت

  3. با ثبات و پرقدرت است

  4. حفظ تعادل بالا خود در پیچ‌ها

مهندسی عایق صوت

بکار بردن مهندسی عایق صدا جهت از بین بردن لرزش و صداهای ناهنجار با استفاده از پوشش پنبه‌ای با ضخامت سه میلی‌متر و تسمه موتور باریک و بی‌صدا برای کاهش صدا و ارتقای نرمی خودرو که بسیار مثمرثمر واقع شد.

این پنبه‌ی آمریکایی با جذب صدا چنان در کاهش صدای ناهنجار تاثیر دارند .

موتور در دور خلاص تنها 39،7 دسیبل (نسبت به 50 دسیبل عادی) صدا دارد.

آریزو توربو ۵ مدیران خودرو

ایمنی در آریزو توربو ۵

طراحی بدنه قفسه‌ای

طرح قفسه بدنه‌ی امنیت راننده و مسافران را به‌طور 360 درجه تامین کرده و در بیش از 60 درصد از بدنه‌ آریزوTE5 فولاد فوق‌العاده محکمی بکار گرفته شده است. فولاد فوق‌العاده محکمی که به صورت حرارتی ساخته شده است. در ستون‌های A و B چپ و راست، صفحه ضدضربه داخلی درهای جلویی و غیره بکار گرفته شده‌اند.

دارای استاندارد ایمنی پنج ستاره

خودروی آریزو5 TE از استاندارد C-NCAP کشور چین و موفق به دریافت پنج ستاره شده که بالاترین امتیاز در سطح ایمنی خودروی کشور محسوب می‌شود. این استاندارد با انجام تست‌های شبیه‌سازی تصادفات به این خودرو ارائه می‌شود و بر مبنای استاندارد معیار اروپایی Euro NCAP طراحی شده است.

کیسه‌های هوای جلویی و جانبی

کیسه‌های هوای آریزو5 که توسط شرکت سوئدی Autoliv ساخته شده به یادآور کمربند ایمنی مجهز است. همچنین کمربند ایمنی ردیف جلویی مجهز به امکان محدودکننده فعالیت سرنشینانی است که کمربند ایمنی خود را نمی‌بندند.

 تایرهای کم‌استهلاک

فناوری ویژه‌ای که در لاستیک تایرهای آریزو TE5 بکار رفته است، هنگام حرکت اصطحکاک تایر با سطح جاده را کاهش شده و درنهایت از استهلاک تایر و همچنین صدای ناشی از آن می‌کاهد.

سیستم کنترل فشار باد تایر

نمایشگر کنار کیلومترشمار با نمایش وضعیت فشار باد تایرها راننده را از وضعیت آن مطلع می‌سازد.

سیستم هشدار سرعت غیرمجاز

در مواقعی که راننده از حد سرعت مجازی تنظیمی سیستم می‌گذرد، سیستم هشدار سرعت غیرمجاز ESM هم به صورت متنی و هم صوتی به راننده پیام هشدار می‌دهد.

 

 

مراحل خرید اقساطی خودرو آریزو 5 TE مدیران خودرو:

شرایط خریدی راحت برای رفاه حال شما دوستان عزیز با پیش پرداختی مناسب اقساط بلند مدت ۱۲ الی ۶۰ ماهه خودروی خود را ۴۵ روزه تحویل بگیرید.

همچنین امکان ثبت نام به صورت غیر حضوری نیز برای شما فراهم شده است. بدین منظور کافی است تا مدارک هویتی خود را در واتساپ برای ما ارسال کنید. پس از بررسی مدارک شما ثبت نام برای شما انجام خواهد گرفت.
 در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

09210347737 (واتساپ)
01333753507
01333752434