معرفی ماشین چری و روش‌ خرید خودرو چری در گیلان

خودروهای برند چری(CHERY) محصول کارخانه چری یکی از شرکت های تولیدکننده خودرو در چین می باشد. این کمپانی خودرو سازی از نظر تولید اتومبیل در کشور چین رتبه هفتم را به خود اختصاص داده است. شرکت صنایع خودروسازی مدیران، که با نام مدیران خودرو شناخته می‌شود، موناژکننده ماشین‌های  چری در ایران می باشد. 
خودروهای آریزو۵ و آریزو ۶ و تیگو ۵ و تیگو ٧ از جمله محصولات کمپانی چری می‌باشند که توسط مدیران خودرو در بازار ایران عرضه می شود.

 

 

تفاوت و شباهت  آریزو۵ و آریزو ۶ :

چری آریزو۵ و  چری آریزو ۶ از نظر فنی بسیار نزدیک به یکدیگر هستند اما تفاوت قیمت قابل توجهی دارند. شاید این مسألهاین سؤال را در ذهن ایجاد کند که چرا علی الرغم مشخصات فنی یکسان  آریزو ۶ گران تر از آریزو 5 است! شاید علت اصلی تفاوت قیمت این دو خودرو تغییراتی است که در داخل خودرو  چری آریزو ۶ وجود دارد. چرا که طراحی داخلی کابین چری آریزو ۶ در مقایسه با  چری آریزو 5 بسیار تحول یافته و از زیبای ظاهری و عمل‌کردی بسیار خاصی بهره می برد. طراحی داشبورد با ظرافت تمام انجام گرفته و در زیر آن محل ورود هوا به شکل یک نوار کشیده تعبیه شده است.  چری آریزو ۶ دارای دکمه های لمسی بوده و  از رنگ آبی در داخل کابین استفاده شده که موجب احساس امنیت و آرامش می شود.
از دیگر امکانات  چری آریزو ۶ می‌توان به کابین بسیار کم صدا، سنسور پارک جلو و عقب، اتوهلد، تهویه مطبوع اتوماتیکترمز پارک برقی، سیستم کنترل پایداری، ایموبلایزر، استارت بدون کلید، کروز کنترل، نمایشگر 9 اینچی و سیستم صوتی با 9 بلندگو و چراغ دیلایت نام برد.

 

چری  آریزو ۶

 

تفاوت و شباهت  تیگو ۵ و تیگو ٧:

چری تیگو ٧ ظاهری شیک تر نسبت به تیگو 5 داشته و با ظرافت بیشتری طراحی شده است. این خودرو همچنین دارای امکانات بیشتری نسبت به  تیگو 5 است . از جمله این امکانات می‌توان به سیستم دوربین 360 درجه تمام وقت، 8 رادار پیشرفته در جلو و عقب اتومبیل برای اسکن محیط و شناسایی اشیاء ثابت و یا در حال حرکت، سیستم فرمان هوشمند اشاره کرد اما عملکرد فنی  تیگو 5 بهتر است. چری تیگو 5 از جمله پر فروش ترین شاسی بلندهای تولید داخل می باشد. این خودرو در سال 2013 وارد بازار کشور چین شد و  از نظر ظاهر بسیار شبیه خودروهای اروپایی بوده و از این جهت مورد توجه خریداران قرار گرفته است. 

 

چری تیگو 5

 روش خرید خودرو چری در گیلان:

در نمایندگی مدیران خودرو قوامی شما به دو روش می‌توانید خودرو چری را خریداری کنید. در روش نخست با پرداخت پول نقد می‌توانید خودرو را خریداری کرده و ماشین مورد نظر خود را تحویل بگیرید اما در روشم دوم شما می‌توانید به صورت اقساط ماشین چری را خریداری کنید.در روش دوم در ابتدا کافی است تا ۴۵ درصد از مبلغ کل ماشین را در ابتدا به صورت نقد پرداخت کنید. مابقی مبلغ را می‌توانید به صوورت اقساط طی مدت 12 الی 60 ماه پرداخت کنید. همچنین شما برای استفاده از شرایط مورد نظر احتیاجی به چک اقساط و حتی ضامن نیز ندارید.
به سبب راحتی و حفظ سلامت شما امکان ثبت نام به صورت غیر حضوری در نمایندگی مدیران خودرو قوامی نیز فراهم شده است. از این رو تنها کافی است مدارک هویتی خود را در واتساپ برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما پس از بررسی مدارک ارسال شده، اقدام به ثبت نام کرده و ظرف 45 روز ماشین مورد نظر خود را تحویل خواهید گرفت.

09210347737 (واتساپ)
01333753507
01333752434

قیمت و شرایط فروش  ام وی ام و چری در گیلان